• Pro úplnou opravu většinou nestačí vyměnit pouze drahý čep či pouzdra, ale musí se zvážit i oprava vlastního otvoru. Starý (poškozený!)otvor nový čep a nová pouzdra rychle zničí!!! Rázy ve vymačkaných statických otvorech pak trhají celou konstrukci stroje a další oprava se tak dále prodražuje.

Proto k Vám přijedu a mobilním zařízením opotřebenou díru na Vašem stroji opravím vyvařením a následně přetočím na rozměr Vašeho nového čepu či pouzdra.

Nová díra čepu je pak stejná jako když byl stroj nový. Navíc je návar odolnější, otěruvzdornější než původní materiál ! Další oprava Vás tak čeká při stejné údržbě za delší čas než nyní !!! 

Momentálně opravuji otvory 45 až 400 mm v průměru.

Díky mikrometrickému nastavení je možno dosáhnout vysoké přesnosti.

 Pomocí originálního přípravku opravuji kozlíky bez demontáže kabiny a vše kde je možné se zařízením dostat. 

Čepy ani pouzdra nevyrábím. Opravuji uložení!

K opravě potřebuji pouze dostupných 230V (pomalejší jistič, popřípadě centrála na 230V cca 3 kVA resp 2,5kw) a přesný rozměr čepu či pouzdra (nejlepší je čep či pouzdro již mít!).

Cena opravy je 600,-Kč/ hod  bez DPH. Cena již obsahuje veškerý spotřební materiál potřebný pro navaření a obrábění (plyn, drát, karbidové plátky , držáky,..)

Cestovní náhrady jsou . . . . . . 8Kč/km.

Jedno uložení pak trvá přibližně 5 až 12 hodin (dle rozměru, stupně opotřebení, dvoj-troj-čtyřnásobném uložení čepu, délka(či hloubka) otvoru,...). Po obrobení uložení nalisuji kluzná pouzdra na své místo či zasunu čep a můžete pokračovat ve Vaší práci.

Po dohodě lze kvůli nasazení Vašeho stroje pracovat přes víkend či dokonce přes noc (noc-opravdu jen kvůli nutnosti nasazení stroje, ale problém to není!).

Oprava výložníku , násady, ramene rypadla, výložníku nakladače, smykového, pásového, kolového,lopaty, podkopy, svahovky, uložení ložisek, domků hydromotorů ,uložení hydropohonů ,všech rotačních uložení v podstatě veškerá uložení kde se lze zařízením dostat v průměrech 45 až 400 mm . . . . .